Чи буде Банк нараховувати відсотки та комісії в період дії карантину?
В період дії карантину, а саме з 01 березня 2020 р. по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого КМУ на всій території України, Forward Bank не застосовує штрафних санкцій та пеню за несвоєчасну сплату обов’язкового мінімального платежу. Відсотки, плати та комісії Клієнт повинен сплатити, згідно умов діючого договору. Якщо у Вас з’явились складності з оплатою, то негайно проінформуйте Банк! Ми запропонуємо схему вирішення ситуації, що склалася.
Чи буде Банк блокувати картки на період карантину?
Forward Bank здійснює свою діяльність в стандартному режимі. В період дії карантину блокування карток зі сторони Банку здійснюватися не буде, крім випадків несвоєчасного обслуговування боргу та невиконання інших умов договору, що діють на постійній основі.
Чи буде Банк нараховувати штрафи та пені в період дії карантину?
Згідно прийнятого Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 533-IX від 17.03.2020 р., у період з 01 березня 2020 р. по по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого КМУ на всій території України, Forward Bank не буде застосовувати штрафні санкції та пеню. Клієнт звільняється від відповідальності за несвоєчасну оплату платежу лише на період дії карантину. Після завершення дії карантину та до найближчої розрахункової дати Клієнту необхідно сплатити неоплачені раніше платежі та вийти на плановий графік погашення заборгованості.
Як оформити «кредитні канікули»/реструктуризацію боргу?
Подати заяву на «кредитні канікули»/реструктуризацію боргу можливо одним із способів:
в Мобільному додатку Forward online, в розділі «Зв'язок з Банком» , п. «Задати питання» необхідно обрати тему звернення «Обслуговування боргу», завантажити документ (заяву) та натиснути «Надіслати».
звернутися до найближчого представництва Банку відділення/Кредитного центру/офісу для подачі заяви та підписання Додаткової угоди. При собі необхідно мати паспорт та ІПН. Ознайомитися з адресами та графіком роботи представництв Forward Bank можливо на сайті: http://www.forward-bank.com/about/otdeleniya_bankomaty/
Я зможу забрати кошти у відділенні Банку за своїм валютним депозитом після його закриття?
На сьогоднішній день Forward Bank повертає суму валютного депозиту та нараховані відсотки у валюті депозиту. Для цього просимо Клієнта попередньо звернутися до Контакт центру Банка та замовити відповідну суму валюти. Ми замовимо необхідну суму та сповістимо Клієнта коли він зможе за нею звернутись до відділення.
Терміни зарахування платежу на рахунок кредиту
Зарахування грошових коштів на рахунок здійснюється:
при внесенні грошових коштів через касу Банку – не пізніше наступного робочого дня від дати їх внесення;
при внесенні грошових коштів через програмно-технічні комплекси самообслуговування, що не належать Банку, – не пізніше наступного робочого дня від дати надходження грошових коштів на кореспондентський рахунок Банку;
при безготівковому переказі:
- - якщо такий переказ здійснюється не з банківського рахунку, відкритого в Банку, – не пізніше наступного робочого дня від дати надходження грошових коштів на кореспондентський рахунок Банку;
- - якщо такий переказ здійснюється з банківського рахунку, відкритого в Банку, – в терміни, встановлені чинним законодавством України, якщо більш короткі терміни не погоджені між Банком та Клієнтом.
- - у випадку безготівкового переказу Клієнтом грошових коштів зовні Банку (в тому числі з інших Банків або відділень поштового зв‘язку) є фінансові ризики, пов‘язані з можливою затримкою в надходженні цих коштів на рахунок не з вини Банку, які приймає на себе Клієнт. Банк не має можливості контролювати або регулювати швидкість надходження грошових коштів від третіх осіб.
Терміни зарахування платежу на рахунок картки
Зарахування грошових коштів на рахунок картки здійснюється:
при внесенні грошових коштів через касу Банку або через банкомат/платіжний термінал Банку - не пізніше наступного робочого дня від дати їх внесення;
при внесенні грошових коштів через банкомат/платіжний термінал (інші програмно-технічні комплекси самообслуговування) інших Банків – протягом 3 (трьох) робочих днів від дати їх внесення;
при безготівковому переказі:
- якщо такий переказ проводиться не з поточного рахунку, відкритого в Банку, - не пізніше наступного робочого дня від дати надходження коштів на кореспондентський рахунок Банку;
- якщо такий переказ проводиться з поточного рахунку, відкритого в Банку, - у строки, встановлені законодавством України, якщо більш короткі строки не погоджені між Банком і Клієнтом;
- якщо такий переказ проводиться за рахунок внесення грошових коштів у готівковій формі через банкомати, що не належать Банку, не пізніше наступного робочого дня від дати надходження грошових коштів на кореспондентський рахунок Банку.
Що таке код доступу до Контакт-центру?
Код доступу до Контакт-центру - це цифровий або буквений пароль до персональної інформації, який дозволяє ідентифікувати Клієнта при зверненні в Банк по телефону.
Цифровий код доступу є п'ятизначним кодом, він направляється Клієнту в SMS-повідомленні при оформленні споживчого кредиту. Буквений код - це пароль, який вказує Клієнт при оформленні договору.
Як змінити анкетні дані, в тому числі контактний номер телефону?
Внести зміни в анкетні дані (крім паспортних даних та контактного номера мобільного телефону) можна при зверненні до Контакт центру Банку.
Внести зміни в паспортні дані, а також змінити контактний номер мобільного телефону можливо при особистому зверненні Клієнта до відділення/офісу Банку та написання заяви, при наявності паспорта та ІПН. Перелік відділень: https://www.forward-bank.com/about/otdeleniya_bankomaty/
Як зв’язатися з Банком закордоном?
Зателефонувати в Банк закордоном можливо по телефону: + 380-44 300-01-06.
Як зареєструвати свій E-mail в анкетних даних?
Для фіксації E-mail в анкетних даних, рекомендуємо звернутися до Контакт центру Банку, зателефонувавши за номером:
0 800 800 881 (дзвінки безкоштовні в межах України);
583 (дзвінки безкоштовні з мобільних телефонів, 2 грн. - плата за з'єднання (з ПДВ, без урахування збору до ПФ));
044 300 01 06. Контакт центр Банку працює цілодобово, без вихідних.
Як я можу отримати довідку про закриття договору?
Для отримання довідки про закриття договору необхідно звернутися до найближчого відділення/офісу Банку для написання відповідної заяви. При собі необхідно мати паспорт громадянина України та ІПН. Вартість довідки про закриття договору становить 75 грн.
Що таке Система BankID?
Система BankID - це спосіб електронної автентифікації громадян за допомогою їхніх даних в банку, де вони обслуговуються. Щоразу, коли особа хоче скористатися електронною послугою, портал формує електронний запит до банку, де особа є клієнтом, для отримання її персональних даних. Зазначений сервіс ідентифікації клієнтів було запроваджено Національним Банком України.
Яку інформацію Банк передає державним/банківським установам через Систему BankID?
Через Систему BankID, державним/банківським установам Forward Bank передає наступну інформацію: П.І.Б. Клієнта, дату народження, адресу за місцем реєстрації, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, скан-копії паспорту громадянина України та ідентифікаційного коду за наявності.
Яку проблему вирішує Система BankID?
В першу чергу, Система BankID вирішує проблему верифікації користувача через Інтернет. Як приклад, Клієнту необхідна визначена довідка. Користувач заходить на державний сайт, який її видає, обираєте "Увійти через BankID". В подальшому, із запропонованого списку, обирає Forward Bank. У наступному екрані Клієнту зазначається інформація, яку необхідно отримати державному сайту для видачі зазначеної довідки. Клієнт підтверджує свою згоду на передачу інформації, введенням логіна та пароля до Forward online. Після введення коду підтвердження, що поступає в SMS-повідомленні, Банк передає державному сайту необхідну інформацію (наприклад, П.І.Б. скановану копію паспорта).
Які переваги мають Клієнти після приєднання Forward Bank до Системи BankID?
Клієнти Forward Bank, що пройшли ідентифікацію в банку та зареєструвались в Forward online, мають можливість користуватися спрощеною системою ідентифікації на порталах державних/банківських установ України. Відтепер нашим Клієнтам більше не потрібно надавати документи для підтвердження особи – за них це робить Forward Bank.
Які дані необхідно вказувати на порталі державних/банківських установ для ідентифікації?
Щоб скористатися Системою BankID, Клієнтам Forward Bank потрібно вказати свій логін та пароль до Forward online, далі ввести одноразовий ОТР-пароль, що поступає в SMS-повідомленні.
Що таке токен?
Токен – це цифровий образ картки, який зберігається в телефоні або в іншому пристрої Клієнта.
Що означає технологія NFC? Які її переваги?
NFC (Near Field Communication) — технологія обміну даними на відстані до 3-4 см. Її забезпечують чіпи, вбудовані в пластикові картки, мобільні телефони, годинники, браслети, термінали чи інші пристрої. Технологія не потребує виходу до мережі Інтернет чи доступу до Wi-Fi.
Як перевірити, чи доступна на смартфоні (іншому пристрої) технологія NFC?
Подивитися, чи є напис NFC на корпусі телефону (іншого пристрою) та батареї.
Переглянути в налаштуваннях телефону (іншого пристрою) «Безпровідні мережі».
Знайти пункт режиму NFC. Якщо його немає, то телефон (інший пристрій) не підтримує технологію NFC.
Як підключити і користуватися Apple Pay?
Щоб підключити Apple Pay:
Знайдіть додаток у своєму смартфоні (іншому пристрої);
Зайдіть у розділ Wallet;
Додайте свою картку (сканування картки/введення реквізитів картки вручну).
Щоб розрахуватися Apple Pay:
Виберіть картку, якою бажаєте оплатити;
Піднесіть смартфон (інший пристрій) до терміналу;
Скористайтесь Touch ID або Face ID для верифікації.
Як підключити і користуватися Google Pay?
Щоб підключити Google Pay:
Завантажте додаток із Google Play Market;
Виберіть пункт «Додати картку»;
Додайте свою картку (сканування картки/введення реквізитів картки вручну).
Щоб розрахуватися Google Pay:
Підсвітіть або розблокуйте смартфон (інший пристрій), якщо сума понад 500 грн.;
Прикладіть смартфон (інший пристрій) до безконтактного термінала.
Чи безпечно додавати картки в GooglePay/ApplePay?
Оцифрування карток в GooglePay/ApplePay можливе тільки на пристроях (телефон, годинник, планшет), надійно захищених паролем, Touch ID або Face ID. При здійсненні операції, введення пароля, Touch ID або Face ID на телефоні (іншому пристрої) замінює введення ПІН-коду на терміналі. При проведенні операції використовується криптографія (шифрування), унікальна для кожної операції, тому рівень захисту оцифрованих карток не нижчий, ніж звичайних чіпових.
Як додати (оцифрувати) картку в GooglePay/ApplePay?
Клієнт повинен відкрити додаток GooglePay/ApplePay і відсканувати картку, яку потрібно оцифрувати (або ввести реквізити картки вручну). Прочитати і погодитися з «Умовами та правилами використання карток Forward Bank в системах мобільних платежів», ввести код підтвердження, який надходить в SMS-повідомленні. Після цього цифровий образ картки буде відображатися в GooglePay/ApplePay і її вже можна використовувати для проведення операцій за допомогою телефону (іншого пристрою).
Скільки карток Клієнт може додати в GooglePay/ApplePay одного пристрою (телефон, годинник, планшет)?
Клієнт може додати в GooglePay/ApplePay одного пристрою (телефон, годинник, планшет) не більше 8 карток.
В Apple Watch Series 3 і пізніших версіях, а також в iPhone 8 і iPhone 8 Plus і пізніших версіях, Клієнт може додати до 12 карток.
У момент здійснення оплати через GooglePay/ApplePay телефон (інший пристрій) повинен бути підключений до мережі Інтернет?
Для здійснення оплати через GooglePay/ApplePay наявність Інтернет-з'єднання на телефоні (іншому пристрої) не потрібно. Підключення до мережі Інтернет потрібно тільки для оцифрування картки.
Чи вплине видалення картки з iPhone на картку в Apple Watch, який пов'язаний з цим iPhone?
Видалення картки з iPhone не вплине на картку в Apple Watch. Це різні токени (цифрові образи картки) і вони працюють незалежно.
Чому на екрані iPhone я бачу значок успішної операції, а на екрані терміналу в магазині - операція відхилена?
Значок успішної операції на екрані iPhone означає лише те, що дані карти були успішно зчитані терміналом. В процесі авторизації операція може бути відхилена (недостатньо коштів, немає зв'язку з банком і т.п.). В такому випадку в ApplePay прийде повідомлення про те, що транзакція відхилена.
Що таке IBAN?
IBAN - це міжнародний стандарт відкриття рахунків, на який переходять всі українські Банки. Запровадження IBAN дає можливість синхронізувати український платіжний простір з європейським, а також сприятиме подальшій запланованій модернізації системи електронних платежів Національного банку України.
Які рахунки змінюються на IBAN?
IBAN поширюється на поточні, вкладні (депозитні) рахунки фізичних і юридичних осіб, рахунки умовного зберігання (ескроу), кореспондентські рахунки Банків та внутрішньобанківські рахунки. Бюджетні рахунки, відкриті Казначейством України також мають номер рахунку IBAN.
Впровадження нового формату банківського рахунку IBAN дозволяє:
завдяки скороченню реквізитів, використання стандарту IBAN, сприяє більш зручному оформленню розрахункових документів;
зручно і просто ідентифікувати платника, одержувача коштів, а також український Банк, який їх обслуговує;
уникнути помилок в реквізитах рахунків, завдяки скороченню реквізитів в розрахункових документах;
швидше здійснювати перекази і отримувати кошти.
Як скористатися чат-ботом Банку?
Наш чат-бот доступний в наступних месенджерах:
Telegram, в пошуковому рядку зазначте @ForwardBankBot та додайте бот до своїх контактів;
Viber, в пошуковому рядку зазначте ForwardBankBot та додайте бот до своїх контактів;
Facebook, достатньо зайти на офіційну сторінку Forward Bank та перейти в розділ «Листування».
Яку інформацію я можу побачити в чат-боті?
Чат-бот у месенджерах дозволяє отримувати довідкову інформацію та виконувати певні запити:
по картках: баланс, термін дії картки, доступний залишок, мінімальний платіж, суму та термін для реалізації пільгового періоду, повний номер картки, історію операцій, тарифи картки, завантажити виписку, заблокувати картку, подати запит на зміну добового ліміту та запит на виїзд за кордон;
по кредитах: сума боргу, мінімальний платіж, розрахункова дата, реквізити для погашення заборгованості та графік погашення;
по депозитах: терміни вкладу та сума вкладу, процентна ставка.
адреси відділень та банкоматів Банку.
курси валют.
Чи можна переказати кошти через чат-бот?
На даний момент послуга переказу коштів за допомогою чат-боту не надається.
Після вибору пункту меню «Переказ коштів» чат-бот надає посилання, перейшовши за яким, Клієнт може здійснити переказ коштів на сайті Банку або в додатку.
Чи можу я отримати квитанцію в чат-боті?
Для отримання квитанції необхідно в головному меню обрати «Мої продукти», далі «Картки», після вибору картки необхідно натиснути «Історія операцій».
Останній рядок опису операції – це можливість завантажити квитанцію.
Відстрочка платежів (кредитні канікули) по кредитам та кредитним карткам під час дії воєнного стану
Зобов’язання по кредитному договору/кредитним карткам не відмінено. Щомісячний платіж необхідно вносити вчасно відповідно до графіку платежів. З 24.02.2022 р. та упродовж дії воєнного стану в Україні, Банк не буде нараховувати штрафні санкції. Будь-яких інших пільг не передбачено.
Банк рекомендує Клієнтам, за можливості, сплачувати мінімальні/щомісячні платежі. Це допоможе фінансової системі України зберегти стабільність у період воєнного стану.
Чому направляють повідомлення про заборгованість/про сплату чергового платежу під час дії воєнного стану?
SMS-інформування про необхідність погашення чергового платежу направляється в автоматичному режимі, відповідно до умов договору.
Хто з мобілізованих має право подати заявку на кредитні канікули?
Для всіх Клієнтів Банку, призваних в українську армію на службу/мобілізованим, погашення кредитів призупиняється на весь період проходження служби. При цьому штрафи та пені в цей період не нараховуються. Для того щоб скористатися кредитними канікулами, Клієнту або його близькому родичу (у разі знаходження позичальника на військовій службі), необхідно надати до Банку документ про призов в армію/мобілізацію – із зазначенням дати призову/мобілізації. А саме: військовий квиток з зазначенням номера наказу та дати призову/мобілізації та/або витяг з наказу по частині про прийняття на службу/мобілізації.
Направити документи до Банку можна будь-яким зручним способом:
звернутися до найближчого відділення банку.
надіслати скани документів на електронну адресу: info@forward-bank.com
Як активувати картку і отримати ПІН-код?
Активувати картку і отримати ПІН-код можливо одним із способів:
- В Особистому кабінеті/Мобільному додатку Forward online. Необхідно зайти в розділ «Картки», вибрати картку з позначкою «Не активована» і в наступному вікні натиснути кнопку «Активувати картку». Відразу після активації картки необхідно встановити ПІН-код.
Для установки ПІН-коду картки в Особистому кабінеті Forward online необхідно вибрати опцію «Змінити ПІН-код», вказати зручний для Вас ПІН-код (чотири цифри) і натиснути «Змінити».
- Зателефонувавши до Контакт центру Банку по одному з телефонів:
583 (дзвінки безкоштовні, з мобільних телефонів, 2 грн. - плата за з'єднання (з ПДВ, без урахування збору до ПФ));
0 800 800 881 (дзвінки безкоштовні на території України).
Необхідно буде здійснити дзвінок з фінансового номеру телефону (мобільного), повідомити номер картки і код доступу (цифровий чи буквений).
Можна активувати картку, що була перевипущена.
Як подати запит на перевипуск картки?
Для перевипуску неіменної картки необхідно звернутися до відділення або офісу Банку для написання відповідної заяви. При собі необхідно мати паспорт громадянина України і ІПН.
Подати запит на перевипуск іменної картки можливо одним із способів:
- В особистому кабінеті/мобільному додатку Forward online. Необхідно зайти в пункт меню «Картки», вибрати картку, яку необхідно перевипустити і вибрати опцію «перевипустити картку». У вікні «Перевипуск картки» потрібно вибрати причину перевипуску, місце отримання, встановити позначку в чек-боксі «Підтверджую, що я ознайомлений з тарифами» і натиснути «Замовити». В подальшому, система направляє SMS-повідомлення з кодом підтвердження (6 цифр) на фінансовий номер телефону Клієнта. Необхідно ввести код підтвердження і натиснути «Далі».
- Зателефонувати до Контакт центру Банку, працює цілодобово, без вихідних.
Наші контакти:
0 800 800 881 (дзвінки безкоштовні на території України);
583 (дзвінки безкоштовні, з мобільних телефонів, 2 грн. - плата за з'єднання (з ПДВ, без урахування збору до ПФ)).
Контакт центр працює цілодобово, без вихідних.
Де переглянути тарифи по картці?
Що таке «Кльована вигода»?
«Кльована вигода» - маркетингова Програма Лояльності для клієнтів Банку, що користуються продуктами КОКО КАРД (дебетова, кредитна), згідно з Правилами якої, Клієнтам за здійснення ними Безготівкових операцій Банк нараховує бонуси (CashBack), які Клієнт може вивести на свої поточні рахунки.
Що потрібно зробити, щоб отримувати CashBack за здійснені операції?
З 01.08.2020 р. в Forward online Клієнти самостійно обирають категорії, за якими буде нараховуватись CashBack. На початку кожного місяця доступно 6 (шість) категорій Програми Лояльності «Кльована вигода» з яких потрібно вибрати 3 (три) та партнерські програми з додатковими бонусами,. CashBack буде нараховуватись одразу після обрання та підтвердження Клієнтом обраних категорій. Сума CashBack за здійснену безготівкову операцію відразу відображатиметься в Інтернет-банку зразу після проведення оплати.
Що таке бонуси і яким чином їх можливо перевести в гривні?
Клієнт отримує бонуси за здійснені безготівкові операції за категоріями Програми Лояльності «Кльована вигода», що були обрані Клієнтом в поточному місяці. Нарахування бонусів відбувається одразу після здійснення покупки. Накопичивши 100 і більше бонусів, Клієнт має змогу перевести їх в гривні та зарахувати на рахунок КОКО КАРД, яка приймає участь в Програмі Лояльності «Кльована вигода». Курс бонусів: 1 бонус = 1 гривня.
Яка максимальна сума бонусів по КОКО КАРД?
Максимальна сума нарахованих бонусів за 1 (один) календарний місяць:
для КОКО КАРД (кредитна картка) - 1000 бонусів,
для КОКО КАРД (дебетова картка) - 300 бонусів.
При виведенні бонусів на рахунок картки, Банк, виконуючи функцію податкового агента, утримує податки та збори в розмірі, передбаченому чинним законодавством України (ставка податку на дохід - 18%; військовий збір - 1,5%).
Де можливо переглянути інформацію про обрані категорії та накопичені бонуси?
В Особистому кабінеті або в додатку Forward online в розділі «CashBack» відображається інформація про обрані категорії, загальний баланс накопичених бонусів по всіх картках Клієнта, сума виплачених бонусів за період дії програми лояльності «Кльована вигода» (з 01.08.2020). Натиснувши на ту чи іншу категорію, можна побачити покупки за якими нараховані бонуси.
Як отримати CashBack 100 грн. за першу покупку?
Згідно Умов Акції «Welcome бонус», нарахування та виплата винагороди CashBack 100 грн. проводиться тільки за першу операцію безготівкової покупки, що здійснення за рахунок кредитних коштів та її розмір більше або дорівнює 100.00 грн.
Коли проводиться виплата CashBack по акції «Welcome бонус»?
Виплата CashBack 100 грн. по Акції «Welcome бонус» проводиться на рахунок картки щомісяця 8-го (восьмого) числа календарного місяця, наступного за місяцем, в якому була здійснена перша операція безготівкової покупки. У разі, якщо 8-й (восьмий) календарний день припадає на вихідний або неробочий день, виплата винагороди проводиться в перший робочий день після вихідного/неробочого дня.
Як дізнатись про участь в акції «Календар CashBack»?
Згідно офіційних правил проведення акції «Календар CashBack», про можливість участі в конкретній акційній пропозиції, Банк інформує Клієнта одним із наступних каналів комунікації: SMS-повідомлення, автоматичний телефонний дзвінок, повідомлення на електронну пошту, телефонний дзвінок представника Організатора у рамках телемаркетингової кампанії.
Перелік учасників визначається щомісяця.
Як стати учасником Акції «КОКО КОЛО»?
КОКО КОЛО – це реферальна програма, Згідно Умов якої для отримання винагороди від Банку, Новому Клієнту потрібно отримати рекомендацію на оформлення продуктів Банку у вигляді посилання від Існуючого Клієнта Банку, перейти за посиланням та заповнити форму онлайн-заявки на оформлення КОКО КАРД в Банку.
Після заповнення онлайн-заявки, оформити картку KOKO КАРД (дебетова, кредитна, пенсійна, для виплат) та здійснити не менше ніж 1 (одну) операцію по картковому рахунку.
Коли проводиться виплата винагороди по Акції «КОКО КОЛО»?
Виплата винагороди Учасникам Акції здійснюється в безготівковій формі в національній валюті України, шляхом її зарахування на карткові рахунки Учасників на наступний робочий день після відображення по картковому рахунку Нового Клієнта здійсненої операції.
Банк, як податковий агент, при зарахуванні винагороди на картковий рахунок Клієнта, відповідно до чинного законодавства України, утримує 19.5% від суми доходу.
Добове обмеження в операціях по картках.
Обмеження на видаткові операції по картках встановлене Банком:
для зняття готівки в АТМ (банкомат) – 15 000 грн.;
на розрахунок в мережі Інтернеті і на безготівковий розрахунок в торговій мережі – 50 000 грн .
Зняття добових обмежень в операціях по картці
Подати заявку на зміну добового обмеження на видаткові операції по картці можливо зручним для Клієнта способом:
самостійно в системі Forward online. В особистому кабінеті необхідно натиснути на картку, по якій необхідно змінити обмеження та скористатися пунктом «управління лімітами»;
залишити відповідний запит в чат-боті ForwardBankBot в додатках «Viber», «Telegram». Необхідно в Головному меню бота обрати «Мої продукти», далі обрати «Картки» та після вибору картки натиснути «Зміна ліміту»;
звернутися до Контакт центру Банку: 583 (дзвінки безкоштовні з мобільних телефонів, 2 грн. - плата за з'єднання (з ПДВ, без урахування збору до ПФ) або 0 800 800 881 (безкоштовно в межах України), працює цілодобово, без вихідних. Необхідно буде здійснити дзвінок з фінансового номеру телефону ( мобільного), повідомити номер карти і код доступу (цифровий чи буквений).
Як переглянути суму мінімального платежу по картці в Forward online?
В Особистому кабінеті/Мобільному додатку Forward online переглянути суму мінімального платежу по картці можливо в розділі «Картки». Необхідно вибрати картку, по якій цікавить інформація, і в інформаційному блоці буде вказана сума мінімального платежу і дата, до якої очікується платіж.
Також, можливо переглянути суму мінімального платежу в сформованій виписці по картці, використавши наступний алгоритм:
зайти в пункт меню «Картки»;
вибрати продукт, за яким буде формуватися виписка;
вибрати опцію «виписка по рахунку», вказати період, що цікавить та натиснути: «Завантажити».
Як нараховується плата за обслуговування кредитної заборгованості (ПОКЗ)?
Плата за обслуговування кредитної заборгованості нараховується на залишок заборгованості за основним боргом і понадлімітної заборгованості (не віднесених до простроченої заборгованості) станом на дату закінчення розрахункового періоду (на розрахункову дату).
Коли списується плата за обслуговування кредитної заборгованості (ПОКЗ)?
Плата за обслуговування кредитної заборгованості по картці нараховується в розрахункову дату і списується за рахунок власних коштів при подальшому зарахуванні коштів на рахунок картки.
Що робити у випадку втрати або крадіжки кредитної картки?
У разі втрати/крадіжки картки і з метою фінансової безпеки рекомендуємо заблокувати картку одним із способів:
звернутися до Контакт-центру Банку: 0 800 800 881 (безкоштовно в межах України), 583 (з мобільного 0,00 грн./хв. розмови, 2 грн. - плата за з'єднання (з урахуванням ПДВ, без урахування збору до ПФ), (044) 300 01 06.
Повідомте фахівцеві всю необхідну інформацію, і картка буде заблокована.
самостійно в особистому кабінеті/мобільному додатку Forward online в розділі «Картки».
у чат-боті ForwardBankBot у Viber і Telegram. В головному меню обрати «Мої продукти», далі обрати «Картки» та після вибору картки натиснути «Заблокувати картку».
Як в Forward online сформувати виписку по картковому рахунку?
Для отримання виписки по картковому рахунку в особистому кабінеті/мобільному додатку Forward online рекомендуємо використовувати наступний алгоритм:
зайти в пункт меню «Картки»;
вибрати продукт, за яким буде формуватися виписка;
у правому кутку (над блоком з інформацією по картці) вибрати опцію «виписка по рахунку» (червоне коло зі стрілкою вниз) або в мобільному додатку вибрати опцію «завантажити виписку по рахунку»;
вказати період, що цікавить і натиснути: «Завантажити».
Як відключити/підключити направлення паперової виписки по картковому рахунку?
Відключити/підключити послугу направлення паперової виписки по картковому рахунку Клієнт може зручним для нього способом:
написати відповідну заяву в офісі/відділенні Банку, при наявності паспорта громадянина України та ІПН. Ознайомитися з адресами офісів/відділень Банку можливо за посиланням: http://www.forward-bank.com/about/otdeleniya_bankomaty/.
зателефонувати до Контакт центру Банку за телефонами: 0 800 800 881 (дзвінки безкоштовні в межах України); 583 (дзвінки безкоштовні з мобільних телефонів, 2 грн. - плата за з'єднання (з ПДВ, без урахування збору до ПФ)); (044) 300 01 06. Контакт центр Банку працює цілодобово, без вихідних.
Пам'ятка для тих, хто планує користуватися карткою закордоном.
Щоб уникнути блокування картки Банком на час перебування закордоном, необхідно подати в Банк відповідну заявку зручним для Клієнта способом:
залишити відповідний запит в чат-боті ForwardBankBot в додатках «Viber», «Telegram»В головному меню обрати «Мої продукти», далі обрати «Картки» та після вибору картки натиснути «Виїзд закордон»;
звернутися до Контакт центру Банку, працює цілодобово, без вихідних.
За яким курсом проходить конвертація валюти при розрахунку карткою в іноземній валюті?
В день проведення операції по картці закордоном, Банк блокує на рахунку суму, яка складається з суми операції, суми комісії за зняття готівки (в разі, якщо Клієнт проводив зняття готівки) і комісія за конвертацію валюти, відповідно до тарифів по картці. При цьому сума операції конвертується з валюти, в якій проводилася операція в долари США/Євро (по картках Visa - в долари США, по картках MasterCard - в Євро), після чого сума операції у валюті розрахунків конвертується в українську гривню за комерційним курсом Банку для розрахунків МПС.
Операції, які Клієнт здійснює в іноземній валюті, відображаються на балансі картки за комерційним курсом Банку для розрахунків в МПС на день проведення операції і списуються з рахунку картки за комерційним курсом Банку для розрахунків в МПС, який діє на дату списання такої операції.
Звертаємо увагу, що комерційний курс Банку для розрахунків в МПС на день проведення операції та на день списання суми з рахунку картки можуть відрізнятися.
З комерційним курсом Банку для розрахунків в МПС Клієнт може ознайомитися одним із способів:
на сайті Банку: http://www.forward-bank.com;
по дзвінку в Контакт центр Банку: 583 (дзвінки безкоштовні, з мобільних телефонів, 2 грн. - плата за з'єднання (з ПДВ, без урахування збору до ПФ)) або 0 800 800 881 (дзвінки безкоштовні на території України );
в особистому кабінеті/мобільному додатку Forward online.
Курс валют міжнародних платіжних систем можливо уточнити на офіційних сайтах платіжних систем Visa і MasterCard.
Способи поповнення карткового рахунку.
Реквізити для оплати по картці.
Перелік необхідних реквізитів, які слід вказувати для зарахування грошових коштів на рахунок картки Forward Bank:
одержувач - ПІБ Клієнта;
код одержувача (ЄДРПОУ/ОКПО) - ІПН Клієнта (10 цифр);
номер рахунку для поповнення (IBAN): (можливо переглянути в Особистому кабінеті Forward online у відповідному розділі «Картки» в блоці з інформацією по продукту - «рахунок №». У мобільному додатку Forward online - «Рахунок» (29 знаків);
банк одержувача - АТ «Банк Форвард»;
МФО Банку одержувача - 380418;
призначення платежу - поповнення рахунку.
Як відключити/підключити послугу «SMS-сервіс», змінити номер телефону в рамках послуги «SMS-сервіс» по картці?
Відключити/підключити послугу «SMS-сервіс», змінити номер телефону в рамках послуги «SMS-сервіс» по картці можливо зручним для Клієнта способом:
самостійно в системі Forward online. В Особистому кабінеті необхідно натиснути на картку, по якій необхідно відключити/підключити послугу «SMS-сервіс» та скористатися пунктом «управління SMS-сервісом ».
написати відповідну заяву в офісі/відділенні Банку, при наявності паспорта та ІПН.
звернутися до Контакт центру Банку за номером: 583 (дзвінки безкоштовні з мобільних телефонів, 2 грн. - плата за з'єднання (з ПДВ, без урахування збору до ПФ) або 0 800 800 881 (безкоштовно в межах України), працює цілодобово, без вихідних. Необхідно буде здійснити дзвінок з фінансового номеру телефону ( мобільного), повідомити номер картки/договору/паспортні дані і код доступу (цифровий чи буквений).
Вартість послуги «SMS-сервіс» за карткою КОКО КАРД?
Послуга «SMS-сервіс» за карткою КОКО КАРД надається Клієнту одним із способів:
у вигляді текстових SMS-повідомлень (вартість послуги 17 грн. в місяць);
у вигляді Рush-повідомлень, що надходять через мобільний додаток Forward online (послуга надається безкоштовно).
Як підключити Push-повідомлення?
Підключити Push-повідомлення можливо в будь-який час через розділ "Налаштування" Мобільного додатку Forward online, пункт «Параметри», активувати "Послугу SMS-сервіс з Рush-повідомленнями".
Пільговий період по кредитній картці і на які операції він поширюється.
По карткам Forward Bank може бути встановлений наступний пільговий період:
до 90 днів на першу після відкриття рахунку, безготівкову операцію карткою; до 60 днів на другу і кожну наступну операцію безготівкового розрахунку карткою;
до 60 днів на першу і кожну наступну операцію безготівкового розрахунку карткою.
Пільговий період застосовується тільки до заборгованості, яка виникла в результаті здійснення безготівкових операцій - оплата товарів і послуг за допомогою кредитної картки в торговельній мережі та при оплаті в мережі Інтернет.
Які операції по кредитній картці потрапляють в пільговий період?
Пільговий період застосовується тільки до заборгованості, яка виникла внаслідок наступних операцій:
оплата товарів і послуг за допомогою кредитної картки в торговельній мережі;
оплата товарів і послуг за допомогою кредитної картки при оплаті в Інтернеті.
У пільговий період не потрапляють операції зняття готівки з картки, операції, проведені в Інтернет-банку (переказ коштів на інші рахунки, зовнішні перекази коштів з картки, оплата комунальних послуг, мобільного зв'язку тощо).
Як закрити/розірвати Договір по картці?
Щоб закрити Договір по картці, згідно Умовам надання та обслуговування платіжних карток, необхідно:
Погасити заборгованість перед Банком (при її наявності).
Надати в Банк письмову заяву, встановленої Банком форми, і одночасно повернути в Банк Картку, випущену в рамках договору.
Картковий рахунок буде закритий протягом 60 календарних днів з моменту подачі заяви на закриття рахунку.
З моменту виконання всіх вищевказаних умов договір вважається розірваним.
Для написання заяви на розірвання Договору по картці необхідно особисто звернутися в будь-яке відділення/офіс Банку. При собі необхідно мати паспорт громадянина України, ІПН і картку. Ознайомитися з адресами відділень/офісів Банку можливо за посиланням: http://www.forward-bank.com/about/otdeleniya_bankomaty/.
Термін дії картки на період воєнного часу:
Платіжні картки, термін дії яких закінчився в лютому 2022 р. або пізніше, продовжать працювати до повного завершення воєнного стану в країні. Для пролонгації карток Клієнтам не потрібно звертатися до Банку - процес відбувається в автоматичному режимі. Пролонговані картки мають повноцінний функціонал: ними можна розраховуватися в торговельно-сервісний мережі, знімати готівку в банкоматі тощо, з урахуванням обмежень, встановлених банками емітентами, банками еквайєрами та Національним банком України. Звертаємо увагу, що при безготівкових розрахунках можливі відмови в деяких торговельних підприємствах та в мережі Інтернет, які залежать від налаштувань POS-терміналів та сайтів інтернет-торговців.
Операції по картках Forward Bank під час дії воєнного стану в Україні.
З 24.02.2022 по кредитним карткам встановлені обмеження на здійснення операцій по картках у рамках кредитного ліміту. Звертаємо Вашу увагу, обмеження не поширюються на операції, що проводяться за рахунок власних коштів.
Під час дії воєнного стану в Україні, згідно з Постановою Національного банку України, - по картках Forward Bank встановлені добові обмеження на здійснення видаткових операцій за рахунок власних коштів. Ознайомитися з актуальними лімітами можна на сайті Банку в розділі «Новини»: https://www.forward-bank.com/press-center/news
Як встановити мобільний застосунок Forward online?
Мобільний застосунок Forward online для операційної системи Android доступний для завантаження в Play Market.
Мобільний застосунок Forward online для мобільної операційної системи iOS доступний для завантаження в App Store .
Також за посиланням https://online.forward-bank.com/ є можливість завантажити мобільний застосунок Forward online.
Як зареєструватись в Forward online?
Зайти на офіційний сайт банку за посиланням: https://www.forward-bank.com/ та натиснути у верхньому правому куті кнопку з написом «ІНТЕРНЕТ-БАНК», або в браузері перейти за посиланням: https://online.forward-bank.com.
На головній сторінці необхідно натиснути надпис «За телефоном», вказати номер мобільного телефону та натиснути кнопку «Підтвердити».
В наступній екранній формі необхідно вказати дату народження та встановити позначку в чек-боксі «Я підтверджую, що є власником рахунку та ознайомлений з правилами використання інтернет банкінгу».
Після підтвердження Вами, що Ви ознайомились з рекомендаціями ввести ОТР-пароль, що був надісланий в повідомленні на Ваш мобільний телефон.
Придумати пароль до Вашого Forward online (у відповідності до вимог паролю), ввести повторно пароль та натиснути кнопку «Підтвердити».
Після введення паролю, що відповідає відповідним вимогам, необхідно натиснути кнопку «Перейти в кабінет».
Що означає вхід "За QR-кодом"?
Для спрощенного входу в web-версію Forward online рекомендуємо обирати тип авторизації "За QR-кодом". Якщо Ви авторизовані у мобільному застосунку Forward online, необхідно обрати пункт меню "Сканувати QR" та за допомогою камери телефону відсканувати QR-код. Після сканування QR-коду Ви автоматично переходите на головну сторінку web-версії Forward online.
Алгоритм здійснення переказу в Forward online "Між своїми рахунками"
В особистому кабінеті/мобільному застосунку Forward online можна здійснити переказ коштів між своїми рахунками (картковий/поточний/ощадний), використовуючи функцію «Перекази між своїми рахунками».
Для цього необхідно використовувати наступний алгоритм:
зайти в пункт меню «Перекази» на головній сторінці Forward online;
вибрати опцію «Перекази між своїми рахунками»;
заповнити необхідні поля для переказу, вибравши зі списку рахунок з якого і на який бажаєте здійснити переказ, вказати суму переказу та підтвердити переказ.
Алгоритм здійснення переказу в Forward online "р2р"
В особистому кабінеті/мобільному застосунку Forward online можливо здійснити переказ між картками всіх банків України, використовуючи функцію «р2р».
Для цього необхідно використовувати наступний алгоритм:
зайти в пункт меню «Перекази» на головній сторінці Forward online;
вибрати опцію «р2р»;
заповнити необхідні поля для переказу, вказавши дані картки банку-відправника (номер картки, термін дії, CVV-код) і номер картки банку-одержувача;
після чого на Ваш телефон надійде SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Після введення коду переказ буде здійснений.
Алгоритм здійснення переказу в Forward online "За номером телефону"
В особистому кабінеті/мобільному застосунку Forward online можна здійснити переказ коштів на рахунок (картковий/поточний/ощадний) іншого клієнта, відкритий в нашому банку, використовуючи функцію «Перекази за номером телефону».
Для цього необхідно використовувати наступний алгоритм:
зайти в пункт меню «Перекази» на головній сторінці Forward online;
вибрати опцію «Перекази за номером телефону»;
заповнити необхідні поля для переказу, вказавши номер телефону одержувача, який зафіксований в анкетних даних клієнта як фінансовий номер;
після чого на Ваш телефон надійде SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Після введення коду переказ буде здійснений.
Алгоритм здійснення переказу в Forward online "Клієнтам банку"
В особистому кабінеті/мобільному застосунку Forward online можна здійснити переказ коштів на картковий/поточний/ощадний/кредитний рахунок нашого банку, використовуючи функцію «Перекази клієнтам банку».
Для цього необхідно використовувати наступний алгоритм:
зайти в пункт меню «Перекази» на головній сторінці Forward online;
вибрати опцію «Перекази клієнтам банку»;
заповнити необхідні поля для переказу, вказавши реквізити для здійснення переказу (необхідно вказувати номер рахунку);
після чого на Ваш телефон надійде SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Після введення коду переказ буде здійснений.
Алгоритм здійснення переказу в Forward online "З картки іншого банку"
В особистому кабінеті/мобільному застосунку Forward online можна здійснити переказ коштів з картки стороннього банку на картку нашого банку, використовуючи функцію «Перекази з картки іншого банку».
Для цього необхідно використовувати наступний алгоритм:
зайти в пункт меню «Перекази» на головній сторінці Forward online;
вибрати опцію «Перекази з картки іншого банку»;
заповнити необхідні поля для переказу, вибравши попередньо додану картку стороннього банку (при наявності) або після введення суми переказу натиснути на «Переказати» і ввести дані картки банку-відправника самостійно (номер картки, термін дії, CVV-код);
після чого на Ваш телефон надійде SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Після введення коду переказ буде здійснений.
Алгоритм здійснення переказу в Forward online "На картку українського банку"
В особистому кабінеті/мобільному застосунку Forward online можна здійснити переказ коштів на рахунок картки стороннього банку, використовуючи функцію «Перекази на картку українського банку».
Для цього необхідно використовувати наступний алгоритм:
зайти в пункт меню «Перекази» на головній сторінці Forward online;
вибрати опцію «Перекази на картку українського банку»;
заповнити необхідні поля для переказу, вибравши попередньо додану картку стороннього банку (при наявності) або ввести номер картки іншого банку самостійно (вручну, за допомогою технології NFC або камери смартфона);
після чого на Ваш телефон надійде SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Після введення коду переказ буде здійснений.
Алгоритм здійснення переказу в Forward online "За довільним реквізитами"
В особистому кабінеті/мобільному застосунку Forward online можна здійснити переказ коштів на рахунок стороннього Банку, використовуючи функцію «Перекази за довільними реквізитами».
Для цього необхідно використовувати наступний алгоритм:
зайти в пункт меню «Перекази» на головній сторінці Forward online;
вибрати опцію «Перекази за довільними реквізитами»;
заповнити необхідні поля для переказу, вказавши реквізити для здійснення переказу. Уточнити необхідні реквізити можливо у одержувача платежу;
після чого на Ваш телефон надійде SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Після введення коду переказ буде здійснений.
Алгоритм здійснення оплати за допомогою QR-коду
У мобільному застосунку Forward online надається можливість здійснювати перекази та оплати за допомогою QR-коду.
Для цього необхідно використовувати наступний алгоритм:
зайти в пункт меню «Сканувати QR»;
навести камеру телефону на QR-код;
при успішному скануванні реквізити платежу заповнюються автоматично;
після чого на Ваш телефон надійде SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Після введення коду підтвердження платіж буде здійснений.
Також для створення платежу за QR- кодом можна скористатись меню «Платежі»-«На вільні реквізити». У цьому випадку іконка сканування QR буде в правому верхньому кутку екрану.
Для пристроїв на iOS сканування QR коду також доступне з меню Force Touch (натиснути і тримати іконку застосунку Forward online).
Як зберегти шаблон для здійснення переказу в Forward online?
При здійсненні переказу в особистому кабінеті/мобільному застосунку Forward online, під сумою переказу необхідно поставити позначку в рядку «зберегти як шаблон», далі ввести назву шаблону і провести бажану операцію.
Збереження шаблону відбудеться після успішно проведеної операції з введенням коду підтвердження.
Як в Мобільному застосунку налаштувати вхід за відбитком пальця?
Для налаштування входу в мобільний застосунок Forward online за допомогою функції Touch ID, необхідно використовувати наступний алгоритм:
здійснити вхід в мобільний застосунок Forward online за допомогою логіна і пароля;
після пропозиції системи встановити PIN-код, необхідно придумати і ввести чотири цифри на цифровій панелі та підтвердити PIN-код, ввівши ще раз ці ж чотири цифри;
далі системою буде запропоновано налаштувати вхід за відбитком пальця після чого необхідно натиснути на «Включити вхід за відбитком».
Як змінити PIN-код для входу в мобільний застосунок Forward online?
Щоб змінити PIN-код для входу в мобільний застосунок Forward online необхідно використовувати наступний алгоритм:
в розділі «Налаштування» вибрати пункт «Змінити PIN-код»;
далі необхідно ввести пароль для авторизації в Forward online і натиснути «Підтвердити»;
після пропозиції системою встановити PIN-код, необхідно придумати і ввести чотири цифри на цифровий панелі та підтвердити PIN-код, ввівши ще раз ті самі чотири цифри.
Як встановити фото профілю Forward online?
Встановити фото профілю Forward online можливо в особистому кабінеті в розділі «Профіль», вибравши фото в галереї комп'ютера/телефону або іншого гаджета.
Увійти в розділ «Профіль» можливо при натисканні на ім'я Клієнта в привітанні на головній сторінці Forward online.
Де подивитися свій логін в Forward online?
Переглянути логін, який використовується для входу в особистий кабінет Forward online, можливо в розділі «Профіль».
Увійти в розділ «Профіль» можливо при натисканні на ім'я Клієнта в привітанні на головній сторінці системи Forward online.
Як роздрукувати платіжне доручення в Forward online?
Для отримання платіжного доручення, яке є підтвердженням грошового переказу у Forward online, необхідно: увійти в особистий кабінет/мобільний додаток, перейти в розділ «Історія», після чого вибрати потрібний платіж і натиснути кнопку «Квитанція». В пункті меню «Історія» відображаються операції, що були здійснені Клієнтом в особистому кабінеті Forward online.
Для отримання квитанції по всіх операціях, що здійсненні по картці, необхідно зайти в пункт меню «Картки», відкрити інформацію по картці та вибрати інформаційний блок «Активність». Натиснути на здійснену операцію по картці та натиснути кнопку «Квитанція».
Як заблокувати/розблокувати доступ до Forward online?
У разі підозри, що Ваша персональна інформація в системі Forward online стала доступна третім особам (наприклад, у випадку втрати або крадіжки пристрою, на якому встановлено мобільний додаток Forward online), рекомендовано негайно звернутися в Банк для блокування доступу до Особистого кабінету/Мобільного додатку.
Слід зазначити, при відновленні доступу/зміні паролю до Особистого кабінету/Мобільного додатку, з метою фінансової безпеки, Forward online, блокується.
Заблокувати/розблокувати доступ до Особистого кабінету/Мобільного додатку можна зателефонувавши до Контакт центру Банку, який працює цілодобово, без вихідних.
Наші контакти:
0 800 800 881 (дзвінки безкоштовні на території України);
583 (дзвінки безкоштовні, з мобільних телефонів, 2 грн. - плата за з'єднання (з ПДВ, без урахування збору до ПФ));
+ 380 44 300 01 06 (з-за кордону).
Для розблокування доступу необхідно здійснити дзвінок з номера із анкети (домашнього, мобільного), повідомити номер карти/договору і код доступу (цифровий або літерний пароль).
Як змінити пароль для входу в Forward online?
Змінити пароль для входу в Особистий кабінет Forward online можливо в розділі «Профіль».
Увійти в розділ «Профіль» можливо при натисканні на ім'я Клієнта в привітанні на головній сторінці Forward online.
Далі в блоці «Зміна пароля» необхідно заповнити запропоновані поля, а саме ввести поточний пароль, новий пароль (який Клієнт бажає встановити), підтвердити новий пароль і натиснути «Змінити пароль».
У Мобільному додатку Forward online функція «Змінити пароль» розташована в пункті меню «Налаштування».
Якщо Клієнт забув пароль для входу в Forward online, для відновлення паролю потрібно натиснути на кнопку «Забули логін або пароль?».
Далі Банком буде запропоновано три різні варіанти відновлення доступу:
за номером рахунку і датою народження;
за номером картки і датою народження;
за номером договору і датою народження.
Що таке Push-повідомлення?
Push-повідомлення - це можливість отримувати повідомлення в рамках послуги "SMS-сервіс", безпосередньо в мобільному додатку Forward online
Якщо по картці підключена послуга "SMS-сервіс", Клієнт може підключити Push-повідомлення.
Як підключити Push-повідомлення?
Підключати Push-повідомлення можливо в будь-який час через розділ "Налаштування" мобільного додатка Forward online, пункт «Параметри», активувати "Послугу SMS-сервіс з рush-повідомленнями".
Якщо я не підключав Push-повідомлення, я буду отримувати SMS-повідомлення за послугою SMS-сервіс?
Push-повідомлення - це зручна послуга, яка дозволяє зберігати та читати повідомлення від Банку безпосередньо в Forward online. Якщо Клієнт не підключав Push-повідомлення, то як і раніше текстові повідомлення від Банку, в рамках послуги "SMS-сервіс", будуть направлятися на контактний номер телефону.
Чи можливо перевірити платіж, що здійснений в Forward online, через сервіс check.gov.ua?
Forward Bank приєднався до державного сервісу check.gov.ua - сервісу перевірки квитанцій кожної оплати здійсненій в Особистому кабінеті/Мобільному додатку Forward online. Щоб перевірити оплату, потрібно перейти за посиланням
https://check.gov.ua, обрати в переліку банків «Форвард банк», ввести номер квитанції, збереженої з Forward online та натиснути кнопку «Перевірити». Сервісом check.gov.ua надаються наступні дані по платежу: статус платежу; одержувач платежу; сума платежу; дата платежу; призначення платежу.
Регламент перерахування коштів при здійсненні переказу в Forward online
При здійсненні переказу за допомогою Forward online в операційний час (з понеділка по четвер до 17:45, в п'ятницю до 16:30) платіж перераховується в день його здійснення, в післяопераційний час (вихідні/святкові дні, робочі після 17.45, в п'ятницю після 16:30) - наступного робочого дня.
Чи відповідають платежі, здійсненні за допомогою QR-коду, вимогам НБУ?
Платежі, які проведені за допомогою QR-коду в Forward online, відповідають вимогам Національного банку України, що максимально знижує ймовірність здійснити платіж за некоректними реквізитами.
Чому не відображається картка в Forward online?
Якщо термін дії картки закінчився, переглянути інформацію в особистому кабінеті/мобільному додатку Forward online по продукту немає можливості, так як неактивні банківські продукти не відображаються в Forward online.
Рекомендовано подати запит до Банку на перевипуск картки.